O firmie, Grupa Jandura - Meble na wymiar, Schody drewniane, Usługi stolarskie, Kluszkowce, Podhale

projekt dofinansowany z unii europejskiej

O firmie

Firma JANDURA  swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku, kiedy to zajmowała się głównie stolarstwem: stolarką budowlaną, produkcją schodów drewnianych. Dynamiczny rozwój oraz odważne decyzje właściciela pozwoliły firmie na ciągłe rozszerzenie wachlarza usług o nowe dziedziny, głównie związane z usługami budowlanymi i pracami ziemnymi.

Dzisiaj, dzięki pracowitości i rzetelności nasza firma jest liderem wykonującym usługi i produkty związane z budownictwem na terenie Podhala.

Duże doświadczenie naszych pracowników oraz bogaty i nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na podejmowanie nawet dużych i skomplikowanych zleceń. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować bardzo atrakcyjne ceny, gdyż znajomość branży pozwala nam na szybsze i skuteczniejsze działanie.

Powierzając nam prace budowlane, produkcję stolarki budowlanej czy transport, macie Państwo pewność iż wasze zlecenie zostanie wykonane rzetelnie i zawsze na czas, dzięki czemu możecie Państwo zaplanować kolejne etapy swojej inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i poradzimy wybór najlepszego rozwiązania budowlanego, dopasowanego do Państwa potrzeb i wymagań.

Nasza oferta

 do_gory